CSR droga do innowacji

CSR

Wielu ludzi ma problem z dłużnikami. Pożyczamy komuś pieniądze, dobra, a ta osoba ma później problem ze zwrotem danej rzeczy. Jest to niezwykle irytujące, w....

usługi prawnicze

Komornik, bardzo potrzebny zawód

2017-08-09 | Przemek

Wielu ludzi ma problem z dłużnikami. Pożyczamy komuś pieniądze, dobra, a ta osoba ma później problem ze zwrotem danej rzeczy. Jest to niezwykle irytujące, w szczególności jeśli nie została podpisana stosowna umowa. Wtedy nie ma żadnego prawnego sposobu aby odzyskać nasze mienie. Jeśli jednak odpowiedni dokument został podpisany to wtedy w odzyskaniu długu może nam pomóc kancelaria komornicza. Przeważnie wcześniej należy założyć odpowiednią sprawę w sądzie, aby komornik sądowy mógł wkroczyć do mieszkania dłużnika i zająć odpowiednie mienie. Sprawy takie jednak, w przypadku gdy ktoś zalega w szczególności z większą kwotą są formalnością. 
Jeśli mieszkasz w województwie kujawsko-pomorskim i poszukujesz dobrego egzekutora warto wybrać się do stolicy województwa. Zdecydowanie komornik sądowy z Bydgoszczy to dobry pomysł. Ponadto w tym mieście funkcjonuje bardzo wiele sądów dzięki czemu nie jest problemem założenie sprawy w jednym z nich, a następnie udanie się do odpowiedniego biura komorniczego. Z drugiej strony, jeśli jesteśmy dłużnikami to wtedy wręcz modlimy się aby taka osoba nie zapukała do naszych drzwi. Wtedy już nie ma ratunku. 
Dopóki sprawa nie trafi w ręce komornika sądowego zawsze można coś ugrać, zdobyć nieco więcej czasu na uzbieranie pieniędzy. Jeśli jednak komornik przyjdzie, pieniędzy nie będzie na koncie, wtedy trzeba liczyć się z zajęciem wartościowego mienia i jego późniejszą licytacją. Ceny za jakie są sprzedawane tam przedmioty nie należą do najwyższych przez co często trzeba wyłożyć więcej przedmiotów, sprzedawanych poniżej ich wartości rynkowej. Wniosek z tego jest prosty - nie warto nie spłacać długów.
Zobacz więcej na stronie: www.komornikskora.pl/

Powiązane słowa kluczowe: