CSR droga do innowacji

CSR

Przedsiębiorstwem, które oferuje prace z zakresu usług hydrotechnicznych oraz wodnych w północnej a także centralnej Polsce jest firma Usługi Hydrotechniczne....

budownictwo, usługi budowlane, budowlanka

Projekty hydrotechniczne

2012-11-16 | Wiola

Przedsiębiorstwem, które oferuje prace z zakresu usług hydrotechnicznych oraz wodnych w północnej a także centralnej Polsce jest firma Usługi Hydrotechniczne Robert Śliwiński (www.uhrs.pl). Przedsiębiorstwo to trudni się wykonawstwem jak również projektowaniem w dziedzinie budownictwa wodnego, w tym w szczególności interesują nas remonty jak również prace następujących elementów:

- przystanie dla łodzi wraz z wyposażeniem,
- kanały żeglugowe oraz porty,
- zabezpieczenia przyczółków mostowych a także filarów,
- budowle regulacyjne,
- gabiony mostowe,
- obwałowania przeciwpowodziowe,
- nabrzeża pionowe i ubezpieczenia skarpowe - materace gabionowe, kosze gabionowe, narzuty kamienne, materace faszynowe, materace hydrotechniczne,
- pomosty pływające i stałe,
- inne elementy z zakresu budownictwa wodnego.

Inżynieria wodna to specjalizacja bardzo wąska w branży inżynieryjnej. Rzeczywistymi fachowcami w naszym kraju w tej dziedzinie jest kilka przedsiębiorstw. Branża ta wymaga umiejętności w koordynowaniu złożonych projektów inżynieryjnych a także dużego doświadczenia.

Firma Robert Śliwiński Usługi Hydrotechniczne www.uhrs.pl trudni się pracami w liniowym budownictwie drogowym, specjalizując się w robotach ziemnych, ubezpieczeniach nasypów jak również wykopów oraz w układaniu gabionów.

Powiązane słowa kluczowe: