CSR droga do innowacji

CSR

Ciągły pośpiech, rosnące wymagania i rozwój technologiczny do którego trzeba nieustannie się dopasowywać, to codzienność ludzi biznesu, analityków i....

program, narzędzie, analiza, budżet, firma

Tableau - sposób na analizę i wizualizację danych

2018-07-25 | Przemek

Ciągły pośpiech, rosnące wymagania i rozwój technologiczny do którego trzeba nieustannie się dopasowywać, to codzienność ludzi biznesu, analityków i pracowników wielkich korporacji. Jak radzić sobie z presją czasu i organizacją pracy własnej? 

Na przeciw pytaniom płynącym z rynku usług dla biznesu, administracji i handlu, firmy produkujące programy informatyczne tworzą co rusz nowe zestawienia pakietów biurowych. Narzędzie do analizy danych, tworzenia zestawień i mobilnych prezentacji to np. projekt Tableau. Jest to bowiem program, dzięki któremu praca z danymi może stać się przyjemna właściwie w każdym wykonywanym działaniu. 

Dzięki temu, że program pozbawiony jest wysokich wymagań sprzętowych, z dostępu do treści i wizualizacji danych, można korzystać właściwie na każdym urządzeniu. Jest to niezwykle komfortowe w trakcie konferencji wyjazdowych, pracy mobilnej, poza biurem, w drodze w punktu A do B. A także w kontakcie, który wymaga współpracy z podwładnymi, Klientami, pacjentami itp. 

O tym jak zwizualizować dane w systemie pracy Tableau podpowie nam samo oprogramowanie, bowiem jego intuicyjna konstrukcja i dostęp do rożnych źródeł z danymi, pozwala w łatwy sposób osiągnąć efekt końcowy - wykres, projekt graficzny lub inną wizualizację. Szkolenia z Tableau oraz zakup oprogramowania to ciekawa koncepcja, która ułatwi pracę z funkcjami statystycznymi, odciąży nasz umysł i pozwoli zaoszczędzić cenny czas.

Warto również wspomnieć, że udogodnienie to nie wymaga specjalnego zakup nowego sprzętu i skomplikowanych wdrożeń oraz wsparcia. Dlatego nie ma co się zastanawiać nad zakupem i zaopatrzyć się w oprogramowanie jak najszybciej, by móc przed wakacjami ustabilizować swoje działania zawodowe a potem już tylko bezstresowo odpoczywać.
Dowiedz się więcej na stronie https://newdatalabs.com/kontakt-ndls/

Powiązane słowa kluczowe: